Firmamız olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. firmamız müşterilerinin sahip oldukları bu haklar aşağıdaki gibidir:

ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ İLKELERİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, sitemiz OVASUARITMA.COM tarafından başka firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır, sitemiz müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üye olurken girilen tüm bilgilere sadece ALICI ulaşabilir ve ALICI değiştirebilir. ALICI üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının ilgili bilgilere ulaşması zordur.

Elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgileriniz Kullanım Koşulları’nda tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanım Koşulları’nda tanımlanan haller haricinde, diğer müşterilere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Bu bilgiler OVASUARITMA.COM‘un kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek, avantajlı kampanyalardan haberdar etmek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilir. Bu konuda herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda bizimle iletişime geçerek kampanya mesajlarının size gönderilmesini engelleyebilirsiniz.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka müşterinin, kullanıcının veya ziyaretçinin, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. firmamız çalışanları sizin şifrenizi göremezler, hiçbir koşulda, hiçbir işlemde sizden şifrenizi istemeyeceklerdir. Eğer şifrenizin üçüncü şahısların eline geçtiğinden şüpheleniyorsanız lütfen en kısa sürede şifrenizi değiştirin veya bizimle iletişime geçiniz.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

E-POSTA GÜVENLİĞİ

Sitemiz müşteri hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz – size ait olan – e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Garantili Bilgi Transferi
OVASUARITMA.COM teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın internet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.

Güvenli Alışveriş
Sitemiz, 256 bit SignSec Certification Authority teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.

Sanal Alışverişin Güvencesi 3D SECURE
Web sitemizde Garanti Bankası, diğer bütün bankaların kredi kartları ile alışveriş yaparken kartınızın 3D Secure zorunlu kılınmıştır.

3D Secure Nedir?
İnternet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCardın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?
3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure Nasıl İşler?
Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru – cevabı tanımlar.Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

3D Secure Şifre Belirleme ve Kullanımı
Değerli müşterimiz, eğer daha önce 3D Secure şifresi almadıysanız alışveriş yapmak için OVASUARITMA.COM‘ a girdiğinizde 3D Secure şifrenizi oluşturmanız gerekmektedir. Eğer 3D Secure şifreniz varsa, siparişinizi oluşturmaya başlayıp ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra Siparişi Bitir butonuna bastığınızda ekranda 3D Secure şifre penceresi açılmaktadır. Şifrenizi ilgili bölüme girerek siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGI
Su arıtma firmamız 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ışığında müşterilerinin haklarına saygılı olmayı taahhüt eder.